X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Krwawienie w środku cyklu
Odpowiedz

Krwawienie w środku cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natka89 Koleżanka
    Postów: 64 9

    Wysłany: 15 września 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Czy może któraś z Was miała taką sytuację:
    staram się o dzidziusia, ale dłuższy czas nie miałam owulacji (po tabletkach). W tym cyklu (7mego dc) miałam pęcherzyk dominujący. Jednak w 16dc dostałam krwawienia, które trwa trzeci dzień. Nie jest zbyt intensywne, jednak wygląda na żywą krew (bez skrzepów). Czy traktować to jako nowy cykl? Czy może to być objaw np. owulacji?? Dodam że mam niedużego polipa... Proszę o Wasze doświadczenia :)

    PS Ostatnio miałam 28 dniowe cykle, ale regulowane Duphastonem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 17:38

  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 2 października 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest wina polipa. Miałam identyczną sytuacje rok temu. Krwawiłam w środku cyklu. Wiem z doświadczenia że jeżeli tego polipa nie usuniesz to będzie rósł. No i bardzo ciężko zajść w ciążę z polipem. Ja męczyłam się z tym problemem rok, do momentu jak trafiłam na dobrego lekarza, który natychmiast zlecił histeroskopię. Teraz wszystko jest super.
    Wiem że mniejsze polipy leczy się hormonalnie. Mój miał 20 mm - podobno to bardzo dużo.


    Lili
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ