X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Którą temperaturę wpisać?
Odpowiedz

Którą temperaturę wpisać?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • HelaHela Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 24 listopada 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja znowu z głupim pewnie pytaniem.
    Otóż na co dzień kładę się spać ok 00:00 i mierzę temperaturę o 06:30.
    Natomiast dzisiaj poszłam spać o 3:20 (no bo przecież sobota, wolne, trzeba pograć na kurniku :D).
    No i tu pojawia się pytanie - wpisywać temperaturę z 06:30 - 36,64*C czy z 8:30 (jak obudziłam się drugi raz) - 36,84*C?
    Dodam, że nigdzie nie wstawałam o tej 6:30 - byłam padnięta, więc tylko zmierzyłam, zapisałam półprzytomna i poszłam spać dalej :D
    Nie ukrywam, że ta druga mi się bardziej podoba :D

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 24 listopada 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze wpisuj tą, o której mierzysz zazwyczaj, jeśli uważasz, że coś ją mogło zakłócić, to po prostu oznacz ją jako ignorowaną.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • HelaHela Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 24 listopada 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, tak zrobiłam :)

  • Lilia1987 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 26 listopada 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze omijam taki dzień

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ