X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Limetic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny czy brała któraś z Was tabletki Limetic? Jakie macie z nimi doświadczenia? :)

  • mgielka Ekspertka
    Postów: 250 188

    Wysłany: 22 sierpnia 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam ponad dwa lata ;)

    6cd1593282061535d5df63d75588ab17.png
  • KasiaaaNowicka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak się czułaś? Bo słyszałam od koleżanek różne historie

  • mgielka Ekspertka
    Postów: 250 188

    Wysłany: 21 września 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czułam się zupełnie ok! Zero plamienia. Nawet ze 2-3 razy miałam wrażenie, ze się „przebiła” owulacja. Cykl po odstawieniu wrócił praktycznie do normy od razu.

    6cd1593282061535d5df63d75588ab17.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ