X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mozecie zerknac? Mam bardzo male skoki.
Odpowiedz

Mozecie zerknac? Mam bardzo male skoki.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przegladam wykresy (ciazowe) i mam wrazenie ze doslownie wszystkie dziewczyny maja spory skok temperatury o 0.4 conajmniej. A u mnie? Zawsze jakies marne 0.2 moze. Nie przejmowalabym sie tak i powiedziala ze kazda jest inna ale skoro jednak kazda ma duze roznice temperatur miedzy pierwsza a druga faza cyklu tylko nei ja to chyba jednak cos ze mna nie tak:/. Mozecie zerknac?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładny skoczek ;) Ja bym się nie przejmowała. Sama raz mam wysokie, a raz nie

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Przegladam wykresy (ciazowe) i mam wrazenie ze doslownie wszystkie dziewczyny maja spory skok temperatury o 0.4 conajmniej. A u mnie? Zawsze jakies marne 0.2 moze. Nie przejmowalabym sie tak i powiedziala ze kazda jest inna ale skoro jednak kazda ma duze roznice temperatur miedzy pierwsza a druga faza cyklu tylko nei ja to chyba jednak cos ze mna nie tak:/. Mozecie zerknac?

    Też się martwiłam, że mam tylko 0.2, pytałam ginekologa i powiedział, że nie ma się czym martwić. 0.2 to minimum i jeśli jest to jest super :)

    48f411ed51.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z Unlike ale jesli sie martwisz ze moze maly skok jest spowodowany slaba jakoscia jajeczka to moze sa jakies naturalne sposoby? wiem na pewno ze inozytol i soja poprawiaja jakosc jajeczek...ale soja nie dla ciebie bo masz owulacje normalne.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ