X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niby skok, a znowu spadek?
Odpowiedz

Niby skok, a znowu spadek?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Paulina_167 Debiutantka
  Postów: 7 0

  Wysłany: 23 października 2023, 06:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, czy możecie zerknąć na mój wykres z tego miesiąca? Podejrzewam że w tym miesiącu owulacji nie było, jednak jakiś tam skok od środy widać. Robię testy owulacyjne, ale w tym miesiącu mam wrażenie że żaden pozytywny nie był. Najciemniejsze kreski były we wtorek 17. 10 i środę ale wciąż delikatnie jaśniejsze niż testowa. Martwi mnie spadek temperatury od niedzieli.. Jak myślicie? Owu była czy nie była? Niestety w poprzednim cyklu mimo testów owulacyjnych pozytywnych, ładnego śluzu był LUF :( więc teraz bacznie się obserwuję, ale patrząc na ten wykres to chyba znowu cykl do tyłu.. Co myślicie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ