Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów niedroga cialka żółtego czy niski progesteron?
Odpowiedz

niedroga cialka żółtego czy niski progesteron?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 16 kwietnia 2014, 07:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej potrzebuje interpretacji(mój wykres w stopce) powiedzcie co to może być bo po owu temp rośnie osiąga tzw szczyt i sukcesywnie spada, obniża się tak do @ wyglądem przypomina górę. Coś mi mówi że to może być niedomoga cialka żółtego albo niski progesteron. Proszę i z góry dzięki za opinie
  Ps. Nie przyjmuje żadnych hormonów typu lutka dupek

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 16 kwietnia 2014, 09:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Moze ale nie musi, trzeba w takim przypadku zrobic badania i monitoring cyklu. Natomiast wychodzi ze faze lutealna masz w normie, to byc moze lekarz zaproponuje np duphaston i clo.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego