X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów odczucia okolo owulacyjne
Odpowiedz

odczucia okolo owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wiktorzna Koleżanka
    Postów: 31 70

    Wysłany: 14 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka to moj piereszy post wiec prosze o wyrozumialosc. Staram sie o dziecko okolo roku ale Tu nie o tym. Bardziej o owulacji. W internecie duzo o ogolnych odczuciach. Ale ja mam takie "wlasne" jak wzdecia.tradzik.zaparcie .czestomocz. I wlasnie chcialam zapyta jak tam u was z tymi odczuciami jest???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trądzik jak najbardziej, co do reszty - ciężko określić. U mnie wzdęcia zdarzają się częściej w ciągu cyklu niż tylko raz w połowie, wiec raczej nie mogę tego traktować jako objaw czegokolwiek. Zaparć i czestomoczu nie mam w ogóle.

    Co do bólu, kłucia... Ja nie mam, czasami mam tylko takie uczucie pelnosci, nie jest to wzdęcie, ale tępe uczucie w dole brzucha. Pytałam kiedyś o to ginekologa, mówiłam, że czasami czuje kłucie, powiedział, że to najprawdopodobniej jelita. Ponoć max 20% kobiet czuje coś podczas owulacji, reszcie się wydaje. W podbrzuszu mamy wiele różnych organów, nie tylko jajniki i macice, wszystko jest bardzo blisko siebie, jak jedno boli, to ciężko nam rozpoznać, które to ;-) Sama się na tym złapałam, czułam jajniki, a za chwilę okazało się, że to pęcherzyk gazu się rozpychał :-P

    Jestem pewna, że każda z nas ma nieco inaczej :-)

    Rozpisałam się jak zwykle, sorry.

    Pozdrawiam :-)

    Edit- kilka razy miałam owulację potwierdzoną USG, nic wtedy nie czułam. Także to nie jest tak, że nie czuję jej, bo jej nie mam ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 12:26

  • wiktorzna Koleżanka
    Postów: 31 70

    Wysłany: 16 września 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam mozliwosci monitorowania cyklu wiec staram sie bardziej zwracac uwage na sygnaly jakie daje mi cialo. Mnie kuje zawsze przed owulacja dokladnie 2 dni przed. A w tym miesiacu zupelna cisza. Tak jak by prawy jajnik niepracowal dobrze.

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 25 września 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja mam takie jak zwiekszone libido, sluz plodny, dobre samopoczucie ( taka jakas spokojniejsza) i czesto odczuwam bol jajnika, najczesciej lewego lub bolu owulacyjnego, a okreslialbym to jak zminimalizowane pobolewanie jak przy okresie.

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 26 września 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu mam tak ze okropnie mnie bolą jajniki nawet podczas stosunku mało nie padne tak mnie często boli :) a pozatym to śluz i chyba nic więcej :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 26 września 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jakieś dwa dni przed zaczyna kłuć ZAWSZE lewy jajnik...I tak kłuje do samej miesiączki.Jak nie daj Boże usiądę z podciągniętym pod brodę kolanem, to czuję jakby mi się ten jajnik skręcił;) Jeśli chodzi o śluz, to raczej mam ciągle mokro, z parokrotnym "wypadaniem" gumowatego, wysoko płodnego na bieliznę. I włosy mi faktycznie błyszczą. A mam bardzo zniszczone;)

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • OwieczkaaaJo Autorytet
    Postów: 331 105

    Wysłany: 26 września 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Ja mialam bardzo mocny bol jak poszlam rano do toalety(cos podobny jak zapalenie pecherza lub nerek) ale trwal tylko jeden dzien a z moimi nerkami i pecherzem wszystko okay. Do tego uczucie rozbicia i jakby chorubsko jakies bralo a no i straszcie dluga szyjka macicy.i chyba nic wiecej:-)
    Ps. Sluz mialam taki mega rozciagliwy (ktory uchwycilam dzien przed a tak to mokro czulam )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 23:38

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ