X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Owulacja 55 dni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tyssia96 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 lipca 2022, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie miałam tak długo owulacji. Okres spóźnił mi się dokładnie 22 dni. Nie wiem czy to normalne. Powinnam iść do lekarza ?

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 25 lipca 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyssia96 wrote:
    Nigdy nie miałam tak długo owulacji. Okres spóźnił mi się dokładnie 22 dni. Nie wiem czy to normalne. Powinnam iść do lekarza ?
    Może to jednorazowa akcją, może miałaś dużo stresu? Albo podróżowałaś?
    Jak się powtórzy to poszłabym do gina :)

  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 4 sierpnia 2022, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz na rok może tak być, ze okres się tak spóźnia. Normalne i nic złego się nie dzieje.

    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ