X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

oznaczenia na of

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 29 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze mi ktoras z was powiedziec dlaczego niektore oznaczenia temperatury sa pustymi koleczkami a niektore sa to pelne kropeczki jesli wiecie co ja wogole mam na mysli.to moj pierwszy cykl tu i jedna z moich temperatur (sadkowa )zostala oznaczona pustym koleczkiem nie wiem czy to ma jakies znaczenie ?

    <3
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 29 marca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskie kółeczka są wtedy, gdy mierzysz temperaturę o wybranej porze, dopuszczalna różnica czasu +/- 30 min. Program domyślnie ustawiony jest chyba na 7 godzinę, więc akceptuje temperatury z godziny 6:30-7:30. Pomiary wykraczające poza ten zakres są automatycznie oznaczone białym kółeczkiem (ale linia łącząca punkty jest nieprzerywana).
    Białe kółeczka i linia przerywana z nich wychodząca to pomiar ignorowany, stosowany w przypadku zaburzeń.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 29 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha dziekuje za wyjasnienie :)

    <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ