X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy cykl po poronieniu, co z ta owulacja? Pomocy!
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu, co z ta owulacja? Pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 13 lipca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jestem nowa i nie mialam pomyslu pod ktory temat sie podpiac a zalezy mi bardzo na odpowiedzi, licze na wasze bardziej doswiadczone opinie. Otoz prosze bardzo zebyscie zerknely na moj wykres. To jest moj pierwszy cykl po poronieniu, ktore mialo miejsce 3 tygodnie temu, i pierwszy cykl z ovu. Ta ciaza byla zaskoczeniem, jednak bardzo pozytywnym. Wiec chcielibysmy postarac sie o brzdaca, z tym ze ja dopiero zaczynam siebie obserwowac. Zawsze mialam cykle ok. 30 dniowe, raczej z pozna owulacja, bo w tym w ktorym zaciazylam owulacja byla dopiero ok. 20 dnia i tak tez myslalam ze bedzie tym razem jesli w ogole wystapi, bo wiem, ze po poronieniu roznie jest. U mnie to bylo bardzo wczesnie bo 5tc i samoistnie, dlatego od razu dostalismy zielone swiatlo. Moje pytanie do bardziej doswiadczonych dziewczyn- co sadzicie o moim wykresie, czy owulacja wykryta przez ovu jest w ogole mozliwa twk wczesnie po poronieniu? Prosze o jakies opinie, bo juz wariuje z tym wszyskim. Z gory dziekuje

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 13 lipca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co widzę to owu mialas dopiero w piątek.

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 13 lipca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten piatek 11.07? Tak stawialam ze powinno byc i tak bym sobie zyczyla :p

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 13 lipca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy była w piątek tego bez monitoringu określić się nie da, ale oceniając zaznaczone przez Ciebie objawy można spokojnie powiedzieć, że trwa u Ciebie okres płodny.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 13 lipca 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedzi. Wiem wiem ze konkretnego momentu owulacji z wykresu nie wyczaruje ale cos okolo juz bardziej, a ze to moj pierwszy cykl z ovu a na dodatek zaraz po poronieniu to mam wrazenie ze jakies wariacje sie odbywaja i zastanawialam sie na ile ile termin wyznaczony przez ovu jest wiarygodny bo ja tak wlasnie mysle ze dopiero teraz jakos czas na owulacje powinien byc., a nie ok 11 dnia cyklu.

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 17 lipca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze dalej o jakies interpretacje mojego wykresu, czy ta temperatura jest okej? Wg tego terminu owulacji ktory program zaznaczyl @ powinna byc wczoraj, ale w ogole sie na nia nie czuje.

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stres tez bardzo wpływa na owulację. Masz bardzo podobny cykl do mnie. Mam nadzieje ze będzie zielono zrób test. I zobaczymy liczne ze będzie zieloniutko :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ