X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

pomiary po ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wygląda pomiar temperatury po ciąży? Jestem 2,5miesiąca po ciązy. Musze wstawać w nocy 2 razy jak się to ma do temperatury?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie zaburzona, więc nie ma większego sensu by ją mierzyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm to nie wiem jak mam to zrobić żeby wyznaczyc dni płodne i niepłodne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o jakich mniej więcej godzinach wstajesz w nocy i o której potem rano?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śluz płodny, testy owulacyjne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstaje różnie, najczęściej 2 i potem 6.
    Z tym, że ja na razie nie chce zajsc w ciążę przeciwnie. Interesują mnie dni niepłodne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej malo prawdopodobne ze tak szybko bedzieszmiala dni plodne po ciazy. Zwykle ok pol roku mija za nim zaczna sie znow owulacje. Ale jesli chcesz mierzyc temperature da samej siebie to o 6 rano bo masz niby przespane 4 godziny snu a niektore zrodla podaja ze minimum 3 musza byc. Choc nie wiem czy sen przy malym dziecku mozna nazwac spokojnym i relaksujacym. Ja bym w tym wypadku postawila na testy owulacyjne ale nie paskowe a te ze sliny albo po prostu sie zabezpieczac. Mysle ze po ciazy to wszystko moze byc tak zaburzone jeszcze teraz ze oznaczenie owulacji i dni plodnych moze duzym wyzwaniem. Albo domowy monitoring owulacyjny tylko to mega drogie i chyba przy karmieniu piersia sie nie sprawdza...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ