X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pomoc w interpratacji
Odpowiedz

pomoc w interpratacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • penelopa111 Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 14 października 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakoś dziwnie mi temperatura rośnie i spada... można w ogóle mówić o owulacji u mnie w tym cyklu? jeśli ovf ma rację to znowu 2dpo:/

  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 14 października 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale program nie wyznaczy ci owulacji w pierwszym jej dniu. Algorytm opiera się na głównie na temperaturach a żeby stwierdzić czy doszło do owulacji muszą być 3 wyższe temperatury, w tym tzw. "skok".

    A twoje "góry i doliny" nie są poważne, wahania są w normie.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 14 października 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ale akurat u penelopy111 wyznaczył - jest linia i to ciągła. I nie mam pojęcia na jakiej podstawie.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 14 października 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe....

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 14 października 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Dziewczyny :) moze mi któraś powiedzieć czy 4 dni po owulacji sluz rozciagliwy to norma czy nie? z gory dziekuje i pozdrawiam :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 14 października 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wydaje mi sie ze moze byc jeszcze rozciagliwy ale to juz zalezy od Twojego organizmu , nigdy tak nie mialas wczesniej? niektorym dziewczynom zwiastowalo to ciąze ale pewny objaw to to nie jest :)

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 14 października 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie mialam tak w pierwszej ciazy, ale jakos sie nie nastawiam tym razem.... może sie cos poknopściło w tym cyklu i temu tak mam :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • penelopa111 Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 14 października 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mhm... czyli jest ok ze mna? te całe analizy sprawiają, że ja tylko rozkminiam i rozkminiam, próbuję zrozumieć czy lepiej czy gorzej... I myślę, a to niczemu nie służy:)
    Czyli program dobrze wyznaczył owu. Przytulanki zatem wypadły w 2dpo:(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ