X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji temperatury
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • budziczek Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    To mój pierwszy pomiar temperatury i trochę zaczęłam się martwić ponieważ nie dosc ze mam niską temperaturę to zamiast rosnąć jeszcze spadła :(
    A jak wy oceniacie ten wykres ?

    Pozdrowienia !

    KasiaB
  • budziczek Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    KasiaB
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, jest dopiero 13 dc :) na spokojnie, przed owu może spaść :) lada dzień powinno być wybicie do góry, które zapoczątkuje fazę drugą (wysokich temperatur). A jak długie masz cykle? :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • budziczek Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz :( zaczelam sie martwić ze moze owulacji wcale nie bedzie ... Ale w tym cyklu brałam CLO, cykle zawsze były 24-25dniowe ... Odkąd zaczęliśmy sie starać czasem sa 31 dniowe poniewaz pare dni plamie :(

    KasiaB
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzają się cykle bezowulacyjne :) ja przrd staraniami mialam cykle 28 dniowe, jak w zegarku. A od tych starań to była loteria :( raz 25, raz 33... ale myślę że to wina stresu. Trzymam za Ciebie kciuki :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Marika11 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Czy czy mogłybyście dokonać interpretacji mojego wykresu? jest bardzo dziwny, dzisiaj pojawiło się zielone światło czyli dzień płodny ale nie wykryto owulacji. W poprzednim cyklu zrobiłam przerwę w mierzeniu temperatury, ale wiem że zwykle przed owulacja miałam temperaturę 36,3 i w trakcie owulacji rosła do 36,8 36,7 a w tym cyklu temperatura nie spadła i nie widać też znacznego wzrostu proszę o pomoc nie znam się na tym za bardzo.

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazuje Ci dzień płodny bo zaznaczyłaś plodny śluz :) jak śluz będzie się utrzymywać i nastąpi skok temperatury to wyznaczy Ci owulację.

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Marika11 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dziękuję bardzo

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wyznaczył :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ