X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Problem z owulacją

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga1987 Znajoma

Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o pomoc... Odstawiłam dupka dwa dni temu i po odstawieniu zaraz następnego dnia tem. skoczyła czy możliwe że owulacje miałam dopiero teraz po odstawieniu dupka... Piersi mam ciężkie jak na okres ale nie wiem co myśleć. W tamtym cyklu z dupkiem zaraz po odstawieniu miałam trzy dni plamienie i okres po koniec dnia. A teraz nic się nie zapowiada na okres. Tem. wysoką nie chce czekać teraz 14 dni na okres..

• Kulka41 Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2014, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś

Dobrze zrozumiałam , że brałaś dupka w drugiej fazie? Zaczełaś go brać od jakiegoś dnia, czy po skoku temperatury?

relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • Aga1987 Znajoma

Wysłany: 16 stycznia 2014, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak... Spójrz na mój wykres... Bez sensu już a dzisiaj boli mnie brzuch jak na okres

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ