X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów prosze o interpetacje cyklu
Odpowiedz

prosze o interpetacje cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 19 września 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze o interpretacje wiem ze jest niekompletny ale jestem ciekawa co myslicie karmie jeszcze piersia i okresu jeszcze nie dostalam, nie ukrywam ze staramy sie z mezem o drugie i jak myslicie czy te temp to dobrze wychodzą na okres czy ciaze cokolwiek przyjme na klate:-}

    74di4z17q2rryrdy.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 19 września 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    39a8146de926ac018d727f165dbb110c.png

    74di4z17q2rryrdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ