X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o interpretację
Odpowiedz

Proszę o interpretację

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • palalinka Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Proszę o interpretację. Pierwszy test ( - ) "pink" Dodam, że pierwszy raz mam "tego typu" wykres bo zawsze temperatura skakała jak oszalała. @ spodziewam się w pt/sob a na dodatek nie mam żadnych objawów wrednej małpy. Dziękuję

    https://ovufriend.pl/graph/3ca3df8dfd82fcac7a09f5bc9390af70

    http://ovufriend.pl/graph/720e253e7775f883b0f45de8f5622b56
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Twoim miejscu poczekalabym jeszcze 2-3 dni , jesli @ nie przyjdzie powtorz test , jesli wyjdzie negatywny to najzwyczajniej w swiecie @ sie spozni jeszcze o kilka dni to normalne ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ