X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o interpretacje wykresu...
Odpowiedz

Proszę o interpretacje wykresu...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że krótko mierzę nie wiele mozna powiedzieć, dla mnie samej to czarna magia. zawsze wszystko jak w zegarku a teraz jakieś plamienia zero płodnego śluzu tzn coś był ale tak nie wiele bardziej w śród wodnego jakieś nitki rozciągliwe bólu jajników również brak a wczesniej mialam typowe objawy owulacji chętnie się dowiem , jesli ktoś ma jakaś radę albo uwagę.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia sie czasem zdarzaja jesli beda sie powtarzac w kolejnych cyklach warto sprawdzic hormony. Poki co skoku nie bylo, musisz czekac.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria bierzesz leki? Jak nie to warto wybrac sie do ginekologa celem sprawdzenia czy wszystko ok.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie biorę leków, ale jestem po badaniach, horomony mialam badane są Ok, owulacja potwierdzona :/ wiec juz nic nie rozumiem :(

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym dniu potwierdził lekarz owulację Niestety czasem chociaż pęcherzyk pęka uwolnione jajeczko nie daje rady, czasem organizm potrzebuje więcej czasu, by podnieść temperaturę - jedyne co pozostaje to obserwować.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 14 dc miałam potwierdzone przy 28 dniowych cyklach

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ