Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Proszę o pomoc w interpretacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w temacie. Nie wydaje wam się, że owulka mogła być w 10 dc? Mnie chyba ten 10 bardziej przekonuje niz 13. Proszę o opinie :)

    f911b4f13dfe2c0a385e5d8106e52034.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2014, 22:33

    lb17w98.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale potem jeszcze przez dwa dni miałaś rozciągliwy śluz, no i otwartą, miękką szyjkę, więc ja bym celowała później ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 47

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym była skłonna nawet postawic krechę 14dc o ile jutro temperatura wzrośnie

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 10 listopada 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą szyjką to dopiero się uczę ją oceniać, więc tu bym może sama sobie nie wierzyła co o niej pisałam :P A i wprawy w interpretacji wykresu nie mam, bo to mój pierwszy cykl, w którym mierzę temperaturę.

    lb17w98.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 11 listopada 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, szybko załapiesz :)

    Tylko postaraj się mierzyć tempkę o stałej porze. Ja mam ustawiony budzik na telefonie na stałą godzinę i na półce przy łóżku leży telefon, a obok niego termometr ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 00:09

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 11 listopada 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmienili mi godziny pracy, dlatego mierzę wcześniej niż w pierwszej części cyklu, ale robię właśnie tak, że nastawiam budzik (codziennie na tą samą godzinę, nawet jak mam wolne), mierzę i ewentualnie śpię dalej :)

    lb17w98.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 473 241

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym powiedziała, że 13 nawet 14 :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwi mnie też ten spadek temperatury w fazie lutealnej.. Czy to normalne? Może to świadczyć o słabości ciałka żółtego?

    lb17w98.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 473 241

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz szczerze mówiąć to nie wiem czemu czasem są takie wahania w fazie lutealnej i czy o czymś to świadczy ale u Ciebie nie ma dużego spadku także głowa do góry :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Linka :)

    lb17w98.png
  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 19 listopada 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś może mi wytłumaczyć, czym mogą być spowodowane te skoki temperatury w mojej fazie lutealnej? Wykres wygląda jak schody..

    f911b4f13dfe2c0a385e5d8106e52034.png

    lb17w98.png
  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 19 listopada 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie pomoże?

    Linka05 lubi tę wiadomość

    lb17w98.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 473 241

    Wysłany: 20 listopada 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarka nie mam pojęcia czym mogą być spowodowane takie schody ale nie wydaje mi się, żeby to źle wyglądało, te spadki nie są aż takie duże. Jak przeglądałam różne wykresy dziewczyn to naprawdę były przeróżne i nawet takie spadki i wzrosty nie przeszkadzały w zielonym finale :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 20 listopada 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka, dzięki wielkie za odpowiedź :)

    Linka05 lubi tę wiadomość

    lb17w98.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ