X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Raczkownie z mierzeniem temki i z wykresem
Odpowiedz

Raczkownie z mierzeniem temki i z wykresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 marca 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ja też jestem nowa na tym forum i mam pytanie dotyczące owulacji czy na podstawie mierzenia temperatury owulacja pojawia się przy spadku temperatury czy przy wzroście?to mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury i wykresami wcześniej korzystałam tylko z testów owulacyjnych i to dość nieregularnie,ale teraz chciałabym podejść do tematu bardzo sumiennie bo razem z mężem marzymy o maluchu

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 marca 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z testów owulacyjnych wynika że to dziś był by ten właściwy dzień gdyż dwie kreseczki są bardzo wyraźne natomiast z wykresu wynika że owulacja była w czwartek więc jestem troszkę zagubiona w tym wszystkim

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 3 marca 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Ja też dopiero zaczynam, więc nie jestem ekspertem, ale u mnie ovu wyznaczył owulacje w ostatni dzień niskiej tempki przed skokiem- możesz zerknąć na mój wykres :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 marca 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie też tak wyznaczyło ale testy owulacyjne bardziej na dzis są przychylne :) no wiec zobaczymy a twój wykresik muszę przyznać wygląda bardzo obiecująco trzymam kciuki :)

    karoam lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 3 marca 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zależy od testu wcoraj zrobiłam 2 każdy innej formy i ten z Polski pokazał mocniejszą kreskę testową niż ten Angielski ale dalej będę działać owodzonka Laseczki w staraniach :)


    9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]


    Gośśśka lubi tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 marca 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje i też trzymam kciuki za Ciebie Aniu1986 :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ