X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skacząca temperatura w II fazie
Odpowiedz

Skacząca temperatura w II fazie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 10 kwietnia, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    czy mogłybyście zerknąć na mój wykres i powiedzieć mi, czy te skoki temperatur są ok, czy może jednak coś zwiastują złego? A może zwyczajnie sobie wmawiam.

    Dodatkowo aplikacja wyznaczyła mi owulację później niż poprzednio (wcześniej była określona na 11dc, a teraz 14).
    Mój skok temperatury po owulacji był niewielki być może, ale nałożył się na zmianę czasu. Może gdybym zmierzyła jeszcze godzinę później to odrobinę byłaby większa i jednak owulacja pozostałaby wyznaczona w 11dc. Widać jakąś tam dwufazowość, ale już nie wiem co myśleć.

    Najbardziej niepokoją mnie te skoki, nigdy tak nie miałam. Zawsze był ładny skok po owulacji i tak wysoko aż do @.

    Będę wdzięczna za każdą wskazówkę :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ