X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skąpsze i krótsze miesiączki
Odpowiedz

Skąpsze i krótsze miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yass Koleżanka
    Postów: 51 1

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po odstawieniu tabletek (brałam bardzo krótko, bo wyszło, że mam problemy z krzepliwością) moje miesiączki ze średnio obfitych 5-6 dniowych, stały się 3-4 dniowe, skape i krótsze. Odstawiłam w listopadzie i do teraz każda jest skąpa i krótka. Czy ktoś tak miał? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Mam 26 lat, czy z czasem charakter tych miesiączek mógł się zmienić? Usg w jak najlepszym porządku, hormony wszystkie w normach, chociaż progesteron w dolnej granicy, może to przyczyna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2022, 11:44

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 979 484

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może endometrium cieńsze

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ