X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok temperatury a owulacja tydzień później?
Odpowiedz

Skok temperatury a owulacja tydzień później?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martakam Autorytet
    Postów: 585 780

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mam małą zagwostkę. Od 3 miesięcy mierzę regularnie temperaturę, a w tym cyklu wprowadziłam też testy owulacyjne. Skok temperatury wyszedł mi teraz baaardzo szybko, bo w 10 dniu cyklu, a razem z nim wodnisty śluz. Natomiast tydzień później pozytywny test owu i dużo śluzy o konsystencji biała jaja, plus ból jajnika i lekko zabarwiony na brązowo śluz przez chwilę. A skoku temp brak.
    Zgłupiałam totalnie... Chyba jednak bardziej powinnam zaufać testowi co?

    👦🏼 14.01.2020 (6 miesięcy starań)
    👦🏼 20.08.2021 (2 miesiące strań)

    Marzenie o trzecim ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężka sprawa, testy też bywają omylne. Trzeba dłużej poobserwować organizm, to będzie wiadomo czy ufać śluzowi :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ