X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Skoki Temperatury

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tosiakowa Przyjaciółka

Wysłany: 24 grudnia 2014, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane :) Jestem tutaj całkiem świeża. Przepraszam, że męczę, ale gdyby moje objawy się potwierdziły to byłby wspaniały prezent, a wiem, że się na tym znacie. Ja dopiero co zaczęłam swoją przygodę tutaj :P Otóż obecnie jestem w 25 dniu cyklu( cykle 29 dniowe). Mierzę temperaturę zawsze z rana o tej samej porze, przed wstaniem z łożka. W tym cyklu dość często się przytulaliśmy. A od kilku dni moja temperatura wygląda następująco:
    21dzień cyklu- 36,77
    22dc-36,81
    23dc-36,89
    24dc-36,9
    25dc-36,97
    Czy wydaje Wam się, że mogło Nam się wreszcie udać? Czy to dopiero owulacja wystąpiła tak późno? Dodam, ze test robiłam w 23dc i był negatywny. Choć to chyba mogło być za wcześnie. Z występujących objawów to tylko, że dość wcześnie napuchły mi piersi, zazwyczaj na 2/3dni przed@ a teraz już od 2 dni. Zwiększony apetyt. Zjem i czuję się głodna, a do tego słyszę jakieś "żabki" jakby rechotanie z brzucha. Moja mama miała to samo, gdy była ze mną w ciąży. Bóle pleców. I delikatne mdłości, ale one też czasem u mnie zwiastują nadchodzącą @. natomiast 18 grudnia cały poranek czułam okropne kłucie w podbrzuszu. Przeszło dopiero po dwóch tabletkach przeciwbólowych. Od kilku dni mam także mleczno/kremowy śluz. Nie jest go dużo. Czy jeśli dziś zrobiłabym znów test, bądź jutro rano nie byłoby to jeszcze za wcześnie? Niestety mieszkam za granicą i tu niestety nie ma ginekologa do którego mogłabym się bezpośrednio udać... Bardzo proszę o pomoc :) Dziękuję bardzo z góry! Wesołych Świąt wszystkim!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2014, 12:34

• dancerina Ekspertka

Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob bete

2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykopalas temay z 24grudnia kolezanka pewnie jiz po @

kasiulek1201 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ