X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Śluz brazowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miła mama Ekspertka
    Postów: 130 68

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie.
    Co to oznacza w 9 dniu cyklu mam brązowy śluz jest rozciągliwy czasami zwija się w kuleczki. To już drugi dzień jest taki śluz.
    Nie jet to śluz zabarwiony krwią. Tylko po prostu jasno brązowy.
    Mam monitoring cyklu w tamtym miesiącu miałam dokładnie taki sam śluz i do owulacji nie doszło. Ovu wyznaczyło mi owulacje ale lekarz jej nie potwierdził. Zrobił się torbiel który się później wchłoną. Tak się zastanawiam czy taki śluz to normalne ?

    relgtv73pc766c4e.png

    8599csqvx4nl1z7a.pngt

    Cykl rozpoczęty 1 czerwca 2017
  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 2 lutego 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu również miałam taki brudny śluz w 8 i 9 dc + skurcze. Jutro idę do gina zapytać czy to jest normalne.

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 4 lutego 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co gin zwalił winę na zawirowania hormonalne po odstawieniu anty oraz emocje (widok baby w zaawansowanej ciąży, którą dziecko cały czas kopało i się wierciło w brzuchu wywołał u mnie mega skurcze, w trakcie których te resztki krwi zaczęły spływać).


    Będziemy sprawdzać w przyszłym cyklu czy wszystko jest hormonalnie ok.

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często mam takie plamienia albo śluz zabarwiony na brązowo w połowie cyklu i trwają nawet do kilku dni. Byłam już u dwóch lekarzy i żaden nic konkretnego mi nie wytłumaczył na ten temat...

  • Miła mama Ekspertka
    Postów: 130 68

    Wysłany: 9 lutego 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz powiedział że to resztka po okresie. Ale on mnie chyba nie zrozumiał. Bo resztka po okresie inaczej wygląda a inaczej sluź. I miałam wrażenie że mnie trochę olał z tym pytaniem.

    relgtv73pc766c4e.png

    8599csqvx4nl1z7a.pngt

    Cykl rozpoczęty 1 czerwca 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasem mam w tym śluzie coś jakby skrzepy brązowe....Aktualnie biorę Ovarin i nie we wszystkich cyklach mi się to zdarza, więc może to jego zasługa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ciekawe brązowy śluz zaczął się pojawiać, gdy zaczęliśmy się starać o maluszka. Ktoś tak miał? Mam wrażenie, że właśnie to nie pozwala mi zajść w ciąże, bo ścianki macicy złuszczają się jak podczas okresu tylko że mniej inwazyjnie. Ale to tylko moja teoria...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ