X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

spadek temp w 16dc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mama dwóch gości Debiutantka

Wysłany: 22 grudnia 2019, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co myśleć o spadku temp w 16dc? nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, czy przez kiepskie noce, może być taka temp? 3h później, gdy poszłam spać dalej temp była 36,6. Którą temp zaznaczyć na wykresie??

https://ovufriend.pl/graph/8bfda7cca5b5073211f05ea82bd6170f

• Marzenia Autorytet

Wysłany: 22 grudnia 2019, 23:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dzisiaj masz owu,a jutro tempka skoczy.A ta pierwsza mierzona o tej porze co zawsze?i po 3 godzinach snu?Ja też mam niespokojne noce i budze sie godzine przed porą mierzenia i mierze tą pierwszą i program zaznacza z niewypełnionym kółkiem,bo to zaburzenia

• mama dwóch gości Debiutantka

Wysłany: 23 grudnia 2019, 00:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzyłam tak jak zawsze, a potem kimałam jeszcze 3h bo tatuś zajął się dziećmi z rana 🤪 ale noce ogólnie mam kiepskie, bo bardziej czuwam niż śpię i sama już nie wiem co myśleć

• Marzenia Autorytet

Wysłany: 17 stycznia 2020, 16:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa,widzę,że udało się,choć owu była jednak później.Gratulacje!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ