X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

spadek temp w 16dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mama dwóch gości Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co myśleć o spadku temp w 16dc? nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, czy przez kiepskie noce, może być taka temp? 3h później, gdy poszłam spać dalej temp była 36,6. Którą temp zaznaczyć na wykresie??


    https://ovufriend.pl/graph/8bfda7cca5b5073211f05ea82bd6170f

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dzisiaj masz owu,a jutro tempka skoczy.A ta pierwsza mierzona o tej porze co zawsze?i po 3 godzinach snu?Ja też mam niespokojne noce i budze sie godzine przed porą mierzenia i mierze tą pierwszą i program zaznacza z niewypełnionym kółkiem,bo to zaburzenia

  • mama dwóch gości Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzyłam tak jak zawsze, a potem kimałam jeszcze 3h bo tatuś zajął się dziećmi z rana 🤪 ale noce ogólnie mam kiepskie, bo bardziej czuwam niż śpię i sama już nie wiem co myśleć

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa,widzę,że udało się,choć owu była jednak później.Gratulacje!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ