X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek temperatury 10 dni po owulacji
Odpowiedz

Spadek temperatury 10 dni po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AniaZ Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 5 marca 2021, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Razem z mężem staramy się dziecko. Od niedawna obserwuję swój cykl więc jeszcze się go uczę.
    Ale mam problem, bo wiem, że owulacja była 10 dni temu i mogło dojść do zapłodnienia, tempka rosła, ale dzisiaj spadała. Czytałam że to może być implantacja. Nie wiem czy to to czy okres? Poprzednim razem tempka spadła dopiero w 2 dzień okresu.
    Pomożecie z tym? 😊
    Dziękuję ❤️

  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 16 marca 2021, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka może spaść w dniu zagniezdzenia. Jak obecnie z temperatura?

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • Skubii Autorytet
    Postów: 760 1200

    Wysłany: 17 marca 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaZ wrote:
    Hej dziewczyny!
    Razem z mężem staramy się dziecko. Od niedawna obserwuję swój cykl więc jeszcze się go uczę.
    Ale mam problem, bo wiem, że owulacja była 10 dni temu i mogło dojść do zapłodnienia, tempka rosła, ale dzisiaj spadała. Czytałam że to może być implantacja. Nie wiem czy to to czy okres? Poprzednim razem tempka spadła dopiero w 2 dzień okresu.
    Pomożecie z tym? 😊
    Dziękuję ❤️


    Hej :)
    Ja swój cykl monitoruje dopiero od zeszłego miesiąca. Naczytałam się, że jak temperatura spadnie na jeden dzień między 7-10dpo to może zwiastować zagnieżdżanie. Cieszyłam się jak dzieciak, gdy właśnie w 7dniu mi spadła a następnie zaczęła rosnąć i co? Nico. 🥺 Zawiodłam się, bo temperatura za tydzień znów spadła i normalnie w terminie dostałam @.

    Także jak dla mnie to żaden "zwiastun" choć dzisiaj znów mam to samo co w zeszłym cyklu - wczoraj temperatura w okolicach 36,84 a dzisiaj 36,57. Ale już się nie nastawiam bo być może to po prostu fizjologia. 😔

    Jeżeli komuś udało się zajść w ciążę i właśnie przez taki spadek wykryć wczesną ciążę to grutuluje ☺️ byłabym też przeszczęśliwa, gdyby u mnie w tym cyklu też tak było, ale no nie nastawiam się. Już w sumie 3 razy się zesmuciłam, że jednak przyszła @ a nie dwie kreski.

    Starania o 👶 od 12.2020r.

    👰 26l.
    AMH - 2,93 NG/mL 👍 Kir AA ❌ Mutacja MTHFR c.677C homo T/T ❌ PAI-1 hetero 4G/5G ❌ Wysokie komórki NK - 25,6% ❌ Crossmatch - 19,3 ❌ Test CBA ❌

    🤵28l.
    Niepłodność stwierdzona 08.2021🥺
    Hormony, kariotyp, przeciwciała, mutacje w normie 👍 HLA-C - C1/C2 ❌ MSOME kl. II - 3%; kl.III - 7%
    Krzywa cukrowa i insulinowa 👍
    Operacja Ż.P.N I stopnia - 01.09.2022

    Start IVF - 09.05.2023🍀 (Bemfola 150, Ganirelix)
    22.05 - punkcja (10 komórek, 6 dojrzałych i zapłodnionych IMSI - tylko jedna ❄️ 4BA)
    14.06 - FET 4BA (wlew z accofilu, EG, accofil, neoparin, encorton, acard, atosiban i inne cuda) 🍀
    5dpt - cień ⏸️ - 8,9 🍀 - 7dpt - 33,3 🍀 - 9dpt - 113,4 🍀 - 12dpt - 390,7 🍀 - 14dpt - 895,5 🍀 - 16dpt - 1757,1 🍀 - 20dpt - 5136,5 🍀 - 24dpt - 14123,1 🍀 - 28dpt - 26251,8 🍀 - 29dpt - CRL 8mm 🫐 z ❤️
    27.07 - CRL 2,4cm 🍇
    Będzie chłopiec 🥹💙
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ