X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Szansa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juciak wrote:
    Czy mam szansę zajść w tym cyklu w ciążę? Kto pomoże?
    a61bf8bdc99ef30a7796837f6179d378.png

    Ja bym jeszcze parę dni poobserwowała co będzie dalej. Na tym etapie ciężko cokolwiek powiedzieć moim zdaniem ;) chyba że ktoś bardziej doświadczony sie wypowie bo widzi coś czego ja nie dostrzegam ;) powodzenia! :)

    Juciak lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Juciak Znajoma
    Postów: 29 17

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

    7 cykli starań o pierwsze maleństwo ❤
    Sukces <3
    Termin porodu : 7 września 2018 z miesiączki, 3 września 2018 z USG
    Hashimoto, Letrox 62,5
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa jest zawsze jeśli jest <3 podczas dni płodnych - a wydaje mi się, że u Ciebie taka sytuacja miała miejsce ;)
    Trzymam kciuki :)

    Juciak lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Juciak Znajoma
    Postów: 29 17

    Wysłany: 2 lipca 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy coś z tego będzie

    7 cykli starań o pierwsze maleństwo ❤
    Sukces <3
    Termin porodu : 7 września 2018 z miesiączki, 3 września 2018 z USG
    Hashimoto, Letrox 62,5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ