X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów szyjka caly czas wysoko pomocy!!!
Odpowiedz

szyjka caly czas wysoko pomocy!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M.M.K Koleżanka
    Postów: 43 22

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy to normalne ze caly czas jest u mnie szyjka wysoko i otwarta? Skonczyla mi sie juz @ a nie widze zadnych zmian. :( zaczynam sie martwic :(

    http://pg22.radom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=48
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zmiany są bardzo subtelne? mi w prawdzie też się ciągle wydaje, że moja też jest wysoko...

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A długo już obserwujesz swoją szyjkę? Może potrzeba jeszcze więcej wprawy bo to są bardzo subiektywne odczucia.

    zem3wn15az3szllg.png
  • M.M.K Koleżanka
    Postów: 43 22

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana juz trzeci miesiac obserwuje i wydaje mi sie ze pierwszy raz tak mam. o tej porze to juz byla prawie zamknieta a teraz jest caly czas wysoko i otwarta jak w @

    http://pg22.radom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=48
  • M.M.K Koleżanka
    Postów: 43 22

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

    http://pg22.radom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=48
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no to już spory czas także raczej nabyłaś wprawę... Moja też w poprzednim wydawała mi się cały czas otwarta, nie mam pojęcia czym to może być spowodowane.

    zem3wn15az3szllg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ