X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Termometr ovu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Merka Znajoma
    Postów: 22 10

    Wysłany: 8 lutego 2021, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jaki polecacie termometr owulacyjny?

    Filipka1 lubi tę wiadomość

  • Filipka1 Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 11 lutego 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merka wrote:
    Hej dziewczyny, jaki polecacie termometr owulacyjny?

    Też się chętnie dowiem.
    Osobiście używam microlife, ale nie jestem do niego przekonana, może metoda mierzenia w ustach jest zawodna 😉

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 15 lutego 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filipka1 wrote:
    Też się chętnie dowiem.
    Osobiście używam microlife, ale nie jestem do niego przekonana, może metoda mierzenia w ustach jest zawodna 😉

    Ja korzystam z microlife, ale mierze w pochwie i jest ok. Jak zaczynałam przygodę z pomiarami i mierzyłam w ustach, to nie były miarodajne te pomiary

    Filipka1 lubi tę wiadomość

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Merka Znajoma
    Postów: 22 10

    Wysłany: 15 lutego 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka wrote:
    Ja korzystam z microlife, ale mierze w pochwie i jest ok. Jak zaczynałam przygodę z pomiarami i mierzyłam w ustach, to nie były miarodajne te pomiary

    Dzięki za info, zamierzam zmienić na microlife, masz taki z dwoma miejscami po przecinku?
    Od następnego cyklu zacznę w pochwie, do tej pory mierzyłam w buzi ale różne wyniki mi wychodziły i nie jestem przekonana :)

  • Filipka1 Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 16 lutego 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka wrote:
    Ja korzystam z microlife, ale mierze w pochwie i jest ok. Jak zaczynałam przygodę z pomiarami i mierzyłam w ustach, to nie były miarodajne te pomiary

    Tak właśnie myślałam, ale jakoś nie mogłam się przemóc do tego sposobu mierzenia. Od następnego cyklu spróbuje w ten sposób 😉

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 17 lutego 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filipka1 wrote:
    Tak właśnie myślałam, ale jakoś nie mogłam się przemóc do tego sposobu mierzenia. Od następnego cyklu spróbuje w ten sposób 😉

    tak, ja też ze swojego doświadczenia polecam. Pomiary są dużo bardziej dokładne :)

    Filipka1 lubi tę wiadomość

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ