X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów "Ugotowany"? | Gorączka
Odpowiedz

"Ugotowany"? | Gorączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kvi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, to mój pierwszy temat na forum wiec na początku krótko się przedstawię. Mam 29 lat, staramy się z mężem od roku, od czerwca prowadzę obserwacje cykli na ovufriend.

    Moje pytanie dotyczy gorączki w drugiej fazie cyklu, po owulacji. Przeszukałam forum i nie znalazłam podobnego wątku.

    W tym cyklu dość intensywnie sie staralismy, test owulacyjny byl dodatni przez 4 dni, wszystkie objawy wskazują na to że była owulacja. Oczywiście pojawiła się nadzieja, że być może tym razem się uda, tym bardziej że to "jubileuszowy", 12 cykl starań. Niestety wczoraj wieczorem dostałam gorączki 39,6 st., poza tym mam objawy infekcji - ból gardła, katar, wzięłam paracetamol i temperatura spadła, ale boję się że tak wysoka temperatura mogła zaszkodzić rozwijającemu się zarodkowi, a w zasadzie zygocie. Wiem że teraz nie jestem w stanie niczego stwierdzić, nie wiem nawet czy doszło do zapłodnienia, ale chciałam zapytać czy któraś z Was miała epizod gorączki w bardzo wczesnej ciąży, może nawet przed implantacją, a jednak się udało? Boję się że mój organizm "ugotował" rozwijającego się zarodka…

    c5908a1c4d97be32ef95c5178b9ca68d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ