X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów w którym dniu cyklu zacząć mierzyć temperaturę??
Odpowiedz

w którym dniu cyklu zacząć mierzyć temperaturę??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie jak w tytule
    w którym dniu zaczynacie mierzyć temperaturę ?
    dodam że chodzi mi o metodę dopochwową?
    mierzycie w trakcie miesiączki czy dopiero po?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam, że powinno się zacząć mierzyć od pierwszego dnia cyklu czyli od pierwszego dnia miesiączki i tak robię;)

    gosia86 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można mierzyć w trakcie, ale jeżeli to powoduje dyskomfort to spokojnie można po zakończeniu miesiączki. Nie wpływa to na interpretację wykresu (chyba żebyś miała wyjątkowo długą, np. 12-dniową, ale to zupełnie inny problem).

    gosia86, Truskawka81 lubią tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ