X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wariacje na temat wariacji cyklowych
Odpowiedz

Wariacje na temat wariacji cyklowych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 29 marca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane.
    Na początek- Witam Was wszystkie serdecznie.
    Wraz z mężem od 3 miesięcy staramy się o fasolkę, jak na razie bez skutku. To mój pierwszy cykl z ovu (2 pozostałe jedynie kalendarzyk gdzie zaznaczałam kiedy okres, objawy itd, bez temp). Na początku wszystko było ok- temp wydawała się zachowywać "normalnie", był skok, ovu wykryło owulację- później nagle dzień owu zmienił z 11sc na 13dc. Teraz... nie wykryto jej wcale. W ogóle mam wrażenie, że ta moja temp szaleje- może to dlatego, że mierzę oralnie? Ale czy i tak powinna być tak niska?
    No i śluz... w ogóle nie obserwuję u siebie śluzu "rozciągliwego"- tego typowo płodnego- już od 3 m-cy. Nie wiem czy czas zacząć się stresować, czy też nie...
    Jak to u was było/jest?

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • kajulkasm Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 30 marca 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzysz temperaturę o tej samej godzinie? W ustach zawsze wykazuje niższe temperatury niż w pochwie i są mniej dokładne, może dlatego ovu ma problem z wyznaczeniem. A co do śluzu, sprawdzasz na majtkach czy palcem? Bo zdarza się, że nie ma tego śluzu na tyle, żeby zauważyć na majtkach ;)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 30 marca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palcem palcem... no dosłownie, przepraszam za wyrażenie, istne wykopaliska urządzam, żeby coś ustalić;)
    A co do godz, zawsze równiutko o 5:30.
    Kiedy była zmiana czasu również mierzyłam o 5:30 nowego czasu (czytałam że to nie robi różnicy) :-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ