Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wariujące temperatury
Odpowiedz

Wariujące temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 11:20

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • sachmet1769 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to wina termometru. warto sprawdzić innym termometrem czy bedzie wskazywał taki sam wynik. Może to byc także wina temperatury otoczenia tak przynajmniej słyszałam. a skok temp moze byc do 3 dni po owulacji, odpowiada za to poziom progesteronu który zaczyna byc wlasnie produkowany po owulacji:-) pozdrawiam :-)

    Sachmetka
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 14 lipca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,dawno mnie nie bylo na ovu...
    Mam problem,może któraś z Was miała podobnie.Zazwyczaj 1-3 dni przed @ temp.spadala.Teraz jest inaczej.Jutro,tj.29dc,powinnam miec okres,a od 27dc i dzis-28dc temp.skoczyla do ok 37st.Nie planujemy dziecka i nie bylo sytuacji,zeby cos mialo "wyjsc".Dodam,ze od wczoraj biore antybiotyk od boleriozy(zaczelam brac wieczorem,a temp z rana byla 39,97),od tyg meczy mnie w nocy kaszel,ale na temp w cyklu nie mialo to wplywu.No i najgorsze,ze 22dc mialam robione tk glowy z kontrastem.Zaczynam wariować,mąż nie wierzy ze to moze być ciaza.Chce poczekac jeszcze 2 dni i chyba zrobie test.
    Czy ktoras z was miala takie skoki temp.w gore,1-2 dni przed @,tak nietypowo niz zazwyczaj?Z gory dzieki za info. :)

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ