X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wyciekvz piersi, prolaktyna
Odpowiedz

Wyciekvz piersi, prolaktyna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tynka96 Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam wczoraj u gin bo od okolo dwoch miesicy mam wyciek z sutkow. Najpierw w prawej piersi zielono czarny plyn. Po miesiaxu doszla lewa piers z bialym plynem w prawej zrobil sie przezroczysty czasami lekko ciemniejszy. Prawa piers zaczela mnie trochę bolec czuje dyskimfort. Gin zbadal wymacal zrobił usg piersi mowi ze nic nie czuje nic nie widac wysłał mnid na prolaktyne czdkalam na wyniki jak oszalała mialam nadzieje szczerze mowiac ze sie wszystko wyjasni ze za wysoka prolaktyna i z tad te wycieki a tu psikus. Prolaktyna w normie 10,4ng/ml przedzial 4, 79 - 23, 30. Okres spoznia mi sie juz jeden dxien a mialam jak w zegarku i nie mam pojecia o co tu chodzi. Mówiłam gin ze sie chcemy starac o dziecko chce sie przebadac bo u mnie w rodzinie kazda kobieta jakied problemy ma ciagle jak nie polipy, guzy, tarczyce i inne rzeczy to sie zaczal smiac i mowi no jak kazda kobieta teraz... A ja teraz czekam do piatku na wizyte z jedna wielka zagadka. Jak myślicie czemu tak sie dzieje? :(

  • Tynka96 Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole boli mnie brzuch ciagnie w udach szyjka macicy miekka wysoko i zamknieta. Co to oznacza okresu nie ma a mial byc..

  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę cię straszyć, ale zielony wyciek nie jest dobrą oznaką. Najlepiej jakbyś poszła na USG piersi.

    Też miałam wyciek najpierw z obu piersi potem już z jednej, mleczny.

    U mnie prolaktyna wyszła przy górnej granicy, USG było bez odchyleń. Dostałam bromka, wycieki ustały, przy okresie zauważyłam że jeszcze leci, a potem przestaję.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ