X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wynaczenie owulacji - wykres
Odpowiedz

wynaczenie owulacji - wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie,
    czy uważacie, ze owulacja jest tutaj dobrze wyznaczona? Czy jednak jest możliwość, ze miała ona miejsce 3 dni później? Pytam, bo normalnie faza po-owulacyjna trwa u mnie 12-13 dni... a tutaj juz 14 dni....

    0851bc35a6c79d0e63512b6e70dffc86.png

    Chochlik
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię pomiary komputerkiem i teraz postanowiłam tutaj przenieść temperatury,wg komputerka już minęła faza płodna owulacja,a tu na wykresie jeszcze owulacji nieodnotowana,sama już zgłupiałam :)

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 15 lipca 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak jestem w ciazy. Zrobilam test i wyszedl pozytywny. Od razu czulam, ze cos jest inaczej...

    kaROLinka03 lubi tę wiadomość

    Chochlik
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 16 lipca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 17 lipca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję! Ja też czekam na zrobienie testu, OF przesuwało mi owulację w tym cyklu 3 razy, już całkiem zglupiałam... Aplikacja OvuView w telefonie utrzymuje, że owulacja nastąpiła w 14dc, a OF najpierw wskazywało 11, 14, 18 i w ostatwczności 19dc. I teraz nie wiem kiedy testować z racji tego, że cykle mam od 28 do 32 dni... 28 dzien przypada mi jutro, ciakwaość mnie już pożera :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 17 lipca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kochana :) jaka macie piękną niespodziankę :)

    A jak myślicie program mi dobrze wyznaczył owulacje ? Miałam tego dnia jajo 19 mm szyjka była nie do dosiegniecia i otwarta

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 17 lipca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Gratuluję! Ja też czekam na zrobienie testu, OF przesuwało mi owulację w tym cyklu 3 razy, już całkiem zglupiałam... Aplikacja OvuView w telefonie utrzymuje, że owulacja nastąpiła w 14dc, a OF najpierw wskazywało 11, 14, 18 i w ostatwczności 19dc. I teraz nie wiem kiedy testować z racji tego, że cykle mam od 28 do 32 dni... 28 dzien przypada mi jutro, ciakwaość mnie już pożera :)

    To jak masz cykle 32 dni to w tym dniu zrób test

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Darlingtonia Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 26 lipca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mam pytanie odnośnie owulacji. W poprzednim cyklu byłam w ciąży, niestety w 5 tyg samoistnie poroniłam. Czy od razu po krwawieniu z poronienia jest owulacja (znaczy ok 2 tyg po tym zdarzeniu) ? Byłam na monitoringu i dr 13 dnia owulacji stwierdziła,że jest owulacja. Poszłam do innego doktora i 19 dnia cyklu stwierdził,że widzi komórki jajowe. Nie wiem czy to możliwe,że po tygodniu od owulacji dojrzewają jajeczka ? Od razu po ciąży biochemicznej zaczęłam się starać ponownie o dziecko. Czy ktoś był w podobnej sytuacji ? Ponieważ nie do końca wiem,kiedy mam dni płodne. Mierzę temperaturę i od 17 dnia cyklu podwyższyła się temp.

    c0c31cd272452693a1fdfbd032bceb82.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 19:44

  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 31 lipca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz poroniłam ciażę wlasnie w 5 tygodniu. W nastepnym cyklu mierzylam temp i robilam testy owulacyjne i owulacja wypadla mi pozniej niz zazwyczaj. Normalnie mam ok 14 dnia a wtedy mialam 20. Byc moze u Ciebie jest podobnie?

    Chochlik
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ