X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wynik progesteronu zwjastujacy ciążę
Odpowiedz

Wynik progesteronu zwjastujacy ciążę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry szukałam ale nie mogę znalesc takiego tematu może wypowie się ktoś jaki maial wynik przy wczesnej ciazy

    preg.png
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/75d2fbd7c9ce4.jpg.html to mój wynik i teraz się zastanowią czy ciąża czy jakaś torbiel a może po prostu tak ma nie proszę tu nikogo żeby stwierdził co jest, ale tyko żebyście napisały jak było u was może kiedyś komuś pomoże taka informacja 😁😘

    preg.png
  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 16 marca 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To normalny wynik dla fazy lutealnej mówiący o tym, że wystąpiła owulacja.

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ