X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów zaznaczanie owulki samemu
Odpowiedz

zaznaczanie owulki samemu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lola71 Znajoma
    Postów: 22 23

    Wysłany: 20 września 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak mozna samemu zaznaczyc owulacje? ovu pokazuje mi zle, mimo iz wszystkie objawy na owulke sa ale lekarz mowi ze ciaza jest wczesna i owulka byla pozniej, po serduszkach chce sama zaznaczyc mozliwa owulke ale nie wiem jak

    iv09df9heyq3igbw.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 20 września 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,

    Na stronie bieżącego cyklu wybierz dzień, w którym chcesz zaznaczyć ręcznie owulację.

    Na dole ekranu edycji dnia znajdziesz tekst "Zaawansowane wykrywanie owulacji jest włączone". Kliknij na "zmień" i zaakceptuj ręczne zaznaczenie owulacji.

    Powodzenia!

    OvuFriend

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 21 września 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wooow przegapiłam tą opcję a wydaje mi się bardzo ciekawa, powiedzmy po monitoringu można z niej skorzystać - nieźle

    Modelka lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 18 listopada 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też skorzystałam z tej opcji po monitoringu u lekarza. OF upierał się na zaznaczenie 2 dni później. Ale przy własnoręcznym zaznaczeniu nie działa mi ten detektor oznak ciąży. Też tak mialyscie?

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Detektor włącza się chyba po 5 dniach od owu :)

    Ag... lubi tę wiadomość

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 8 listopada 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi się nie chce przestawić ręcznie zaznaczam recznie a on sie nie ustawia, pomocy! na 13 dzien chcialam cyklu zaznaczyc a mam judzisiaj 8 dzien po owu

    74di4z17q2rryrdy.png
  • NATULKA Koleżanka
    Postów: 32 62

    Wysłany: 10 listopada 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli owufriend zle wyznacza owulacje! To przeciez jego podstawowa funkcja :( ja uzywam komputera cyklu pearly i on zawsze pokazywal mi owulacje w inny dzien niz owufriend, nie wiedzialam ktoremu z nich ufac :/

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 11 listopada 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez na innej stronie calkiem inaczej owulacje wyznaczono.a teraz to obu przesadzil zaznaczył mi w 21dniu paranoja.testy pwulacyjne wyszly 12-16

    74di4z17q2rryrdy.png
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 19 listopada 2014, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu ale od trzech dni ovufrend ciągle przesuwa mi dzień owolacji o jeden .!!!!!! od 3 dni jestem 3 dzień po. Może wiecie czemu tak się dzieje??????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zaznaczylam sama prawdopodobnie owulacje. Mozecie spojrzec czy tak jest ok?? Czy ta linia pasuje? (Dwie temp przerywane to choroba dlatego jest ignor).

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 19 listopada 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmieniłam wysokość szyjki na średnią z wysokiej mimo iż dla mnie jest wysoko i wykres mi pokazał juz w miarę dobrze :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos zerknie na moj wykres?? Of nie chcial mi cos za bardzo wyznaczyc owulacji. Czy dobrze zaznaczylam? Czy to cykl bezowulacyjny?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ