X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Beta a usg
Odpowiedz

Beta a usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • an Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 13 lipca, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Przychodzę z pytaniem, bo trochę się martwię, a wizytę mam dopiero we wtorek.

    01.07: beta 211, usg: nic nie widoczne
    03.07: beta 538
    08.07: beta 3560, krwawienie w nocy (jednorazowe, głównie na papierze, ale jednak nie było to tylko plamienie), USG na sor: pęcherzyk ciążowy 8mm.
    10.07: usg: pęcherzyk ciążowy 11,7mm, nic poza nim.
    13.07: beta 19041
    Usg następne we wtorek 16.07.

    Czy przebiega to poprawnie? Lekarz na sor mnie wystraszył że albo młodsza ciąża, albo puste jajo, natomiast było wtedy 8mm i beta 3500, więc wydaje mi się że jest szansa, żeby nic nie było jeszcze widać.

    Wszędzie w internecie pisze że przy 8-10mm pęcherzyk żółtkowy powinien być, ale u mnie jego brak. Czy to może się jeszcze zmienić? Czy przy 11,7mm może być jeszcze nic nie widać, ale mimo to dobrze się rozwijać? Beta rośnie prawidłowo, co 48h średnio o 95%.

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 14 lipca, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an wrote:
    Hej. Przychodzę z pytaniem, bo trochę się martwię, a wizytę mam dopiero we wtorek.

    01.07: beta 211, usg: nic nie widoczne
    03.07: beta 538
    08.07: beta 3560, krwawienie w nocy (jednorazowe, głównie na papierze, ale jednak nie było to tylko plamienie), USG na sor: pęcherzyk ciążowy 8mm.
    10.07: usg: pęcherzyk ciążowy 11,7mm, nic poza nim.
    13.07: beta 19041
    Usg następne we wtorek 16.07.

    Czy przebiega to poprawnie? Lekarz na sor mnie wystraszył że albo młodsza ciąża, albo puste jajo, natomiast było wtedy 8mm i beta 3500, więc wydaje mi się że jest szansa, żeby nic nie było jeszcze widać.

    Wszędzie w internecie pisze że przy 8-10mm pęcherzyk żółtkowy powinien być, ale u mnie jego brak. Czy to może się jeszcze zmienić? Czy przy 11,7mm może być jeszcze nic nie widać, ale mimo to dobrze się rozwijać? Beta rośnie prawidłowo, co 48h średnio o 95%.

    Hej, który tydzień wychodzi Ci z miesiączki?

    preg.png
  • an Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 15 lipca, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 6+0

  • Waflut Autorytet
    Postów: 464 370

    Wysłany: 15 lipca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an wrote:
    Dzisiaj 6+0

    Czytałam tu na forum przypadki, gdzie nie było na usg pecherzyka żółtego widać, a zarodek się pojawił. Dopóki pęcherzyk nie przekroczy 25mm to jest szansa na zarodek. U mnie pojawił się 6+6 a na usg 6+2 go jeszcze nie było.

    preg.png
  • Dominika19966 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 15 lipca, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam identycznie . Beta 15 tys pęcherzyk 11 mm, zarodka brak .. też się denerwuje

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 16 lipca, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic dziwnego dziewczyny, każda by się w tej sytuacji denerwowała, ale jak widać tak się zdarza, trzeba być dobrej myśli. Dajcie znać po badaniu, trzymam kciuk! Sama teraz jestem przed, ide w piątek i tez obawiam się ze nie zobaczę, to zawsze stres

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ