X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bhcg w 7 tc
Odpowiedz

Bhcg w 7 tc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2021, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny podzielcie się swoimi doświadczeniami. Nie badałam przyrostu bhcg regularnie i teraz żyje w stresie... Dnia 13.12 wynik bhcg wynosił 2940, dnia 27.12 8370.
    Po pierwszej bhcg wg om miał być 7 tc, ale lekarz po USG wyliczył że jest to co najwyżej 5 tc Pokazal mi na USG i potwierdził ku mojemu zdziwieniu żywa ciaze. wtedy bhcg mieści się w widełkach danych przez lab. Drugi wynik mieści się dla wartości 7 tc co pokrywa się z wiekiem ciąży wg USG. Martwi mnie jednak zbyt mały przyrost, wizytę mam w przyszłym tyg, ale bardzo się martwię. Czy miała któraś podobnie i mimo wszystko z ciąża było ok?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ