X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Biegunka, ratunku!!!
Odpowiedz

Biegunka, ratunku!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, od rana nudności ból brzucha od godziny biegunka o 14 do pracy a ledwie żyje, nawet nie wiem co mogę wziąć na to :( 7 tydzień ciąży.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź na żądanie jak możesz - i bez ciąży z biegunką nie da się pracować. Natomiast nie wiem jakie leki pomagają, ale możesz sobie zrobić kisiel - jest na mące ziemniaczanej, powinno trochę w jelitach związać to i owo :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam własną firmę, usługi, jak odwołać to będę musiała pracować w niedzielę, muszę ozyc, normalnie wzielabym węgiel aktywny, ale chyba w ciąży nie można, on mnie zawsze stawiał na nogi w godzinę ;)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia20 wrote:
    Mam własną firmę, usługi, jak odwołać to będę musiała pracować w niedzielę, muszę ozyc, normalnie wzielabym węgiel aktywny, ale chyba w ciąży nie można, on mnie zawsze stawiał na nogi w godzinę ;)

    No cóż.. może przejdzie, jak nie to najwyżej w niedzielę popracujesz, no co zrobić, biegunka to paskudna sprawa :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Axana Autorytet
    Postów: 325 218

    Wysłany: 26 lutego 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zadzwoń do swojego lekarza, nie brałabym nic bez konsultacji ale...
    Wiem że niektóre dziewczyny biorą w ciąży Smecte. Tuta też znalazłam artykuł może będzie pomocny:
    https://www.sosrodzice.pl/biegunka-w-ciazy-i-laktacji/

    atdcpiqv8drqss4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ