X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bol ledzwi w 9tc. Mialyscie?
Odpowiedz

Bol ledzwi w 9tc. Mialyscie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Floryda09 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 kwietnia, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy mialyscie bol ledzwi w 1 trymestrze ? Ja czuje go od poczatku praktycznie I przechodzi do bioder.

  • Waflut Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 4 kwietnia, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku ciąży mocno rozciąga się macica i więzadła, ja odczuwam w podbrzuszu, pachwinach i odcinku krzyżowym, czyli ciut niżej od lędźwiowego. Jak Cię coś niepokoi dla świętego spokoju skonsultuj z lekarzem. Mnie bardzo bolało podbrzusze co kilka dni, wszędzie pisali że to normalne, a okazało się że wcale nie i muszę brać 3 razy dziennie nospe, dlatego lepiej dopytać i żyć spokojnie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ