X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból piersi
Odpowiedz

Ból piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    czy którejś z Was ustąpił nagle ból piersi w 9-10tc?
    Może nie tak do końca, ale jednak pojawia się tylko momentami?

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie czasami też jest słabszy ale jednak wraca regularnie, nawet na belly jest w poradach że objawy nie muszą być takie same przez cały czas i nie świadczy to o odchyleniach :)

    Martoszka lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria2909 wrote:
    U mnie czasami też jest słabszy ale jednak wraca regularnie, nawet na belly jest w poradach że objawy nie muszą być takie same przez cały czas i nie świadczy to o odchyleniach :)
    Dziękuję. Mam nadzieję, że znowu nic złego się nie stało:) a wizyta dopiero za 3 tygodnie

    M&M
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolą czasem słabiej, czasem mocniej :) Jak mają dzień ;)

    Martoszka lubi tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ustapily jakos w 8tc. Tylko czasami ppbolewaja ale nie sa juz jak kamienie. Bylam na wizycie 25.05 i jest ok :)

    Martoszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Należy też pamiętać że brak dolegliwości bólowych nie jest niczym niepokojącym :) później jak piersi dużo urosną i zacznie się przygotowanie do laktacji, to dopiero będą bolały, w żaden stanik się nie wciśniesz ;)

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja to zaczynam się martwić gdyż u mnie praktycznie żadnych objawów nie ma od poczatku prócz bólu piersi bolą mnie mocno zawsze jak ściągnę stanik i jak śpię to tak po bokach bardziej,ale od wczoraj to jakby ustałoi bolą mniej praktycznie to nie czuje bólu,martwi mnie to dziś wizyta nawet boje się iść na nią :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell zobaczysz, będzie dzidzia z pięknym serduszkiem, nie wiem skąd się w ludziach rozwinęło przekonanie że to dobrze jak bolą piersi :D Każdy organizm jest inny a szczególnie w początkowej ciąży objawy nie są zróżnicowane. Wiele kobiet które przeżyły stratę ciąży mówi, że objawy ciążowe towarzyszyły na długo po tragedii (kiedy wiedziały, że już po wszystkim :( )

    Podsumowując: więcej wiary w Tego tam na górze, bo On wie co robi :) Przynajmniej kieruję to do osób wierzących.

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby oby!wiesz strasznie stresuje przed dzisiejszą wizytą a gdzie tam do godz 19 .

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 30 maja 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell, po dwoch stratach stwierdzam, ze ból cyckow to kiepski wyznacznik rozwijajacej się ciąży. W pierwszej zaczęły mnie bolec po terminie miesiączki ale bolały az tak, ze nawet sięgając cos z szafki w kuchni, kazdy ruch ręką byl okropny... W drugiej ciąży zaczęły juz boleć ze 7 dni przed terminem @ i tez bolały okropnie. Jak widać obie ciążę zakonczone stratą, a nie pomyslalabym przy takich bólach. A teraz zaczęły boleć po terminie @ ale bol jest spoko, do wytrzymania, jednego dnia bolą bardziej, innego mniej, dzis mniej na przykład. A dzidzia pięknie sie rozwijała i mam nadzieję, ze nadal rozwija.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Slonko92 Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 30 maja 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam. Ja to zaczynam się martwić gdyż u mnie praktycznie żadnych objawów nie ma od poczatku prócz bólu piersi bolą mnie mocno zawsze jak ściągnę stanik i jak śpię to tak po bokach bardziej,ale od wczoraj to jakby ustałoi bolą mniej praktycznie to nie czuje bólu,martwi mnie to dziś wizyta nawet boje się iść na nią :(

    Nie martw się, ból piersi nie jest wyznacznikiem. Ja też będąc w 5-6 tyg. miałam manię macania się po piersiach czy aby na pewno nie przestały boleć. Pewnego ranka obudziłam się i jak zwykle sprawdziłam ich stan i nie bolały prawie wcale... wpadłam w taką panikę, że prawie ściany przenosiłam, a z kruszynką jest wszystko w porządku. Raz mam takie dni, że bolą bardziej, raz bolą mniej, a raz prawie wcale, ale już przywykłam do tego, że ich stan nie jest cały czas taki sam. :P w pierwszej ciąży, którą straciłam piersi nie bolały mnie prawie wcale, w drugiej (też straconej) bolały już kilka dni po owulacji, nawet po poronieniu były wrażliwe. Teraz jestem w 10 tc i tak jak opisywałam wcześniej bolą różnie. Tylko spokój nas uratuje! :)

  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Witajcie,
    czy którejś z Was ustąpił nagle ból piersi w 9-10tc?
    Może nie tak do końca, ale jednak pojawia się tylko momentami?
    Ja tak właśnie mam od 3/4 dni.wczesniej było tak ze jednego dnia bardziej drugiego mniej ale ten bol wracał. Teraz jakby przestało i tez myśle o co chodzi. Pozostały większe ale juz nie sa takie nabrzmiałe i twarde i bolace
    A dzis właśnie kończę 9 tydzien

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 13:31

  • Lusi31 1987 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobobo wrote:
    Ja tak właśnie mam od 3/4 dni.wczesniej było tak ze jednego dnia bardziej drugiego mniej ale ten bol wracał. Teraz jakby przestało i tez myśle o co chodzi. Pozostały większe ale juz nie sa takie nabrzmiałe i twarde i bolace
    A dzis właśnie kończę 9 tydzien
    U mnie identycznie. 8t5d, są dalej powiększone ale nie są już opuchnięte. Ogólnie nie bolą ale przy dotyku sutki są bardzo wrażliwe niestety w sposób negatywny :) ogólnie osłabienie i mdłości już całkiem przeszły ale nie przyszło mi do głowy że to może znaczyć coś złego. Trzeba się z tego cieszyć :) w mojej rodzinie są osoby które w ogóle nie miały dolegliwości na początku ciąży, zero objawów i wszystko było ok.

  • Lusi31 1987 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie jeszcze myślę że jak by to był jakiś wyznacznik to na każdej wizycie kazaliby nam określać ból cyców w skali 1-10 :D ale nikt o to nie pyta hehehe

  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda;)
    mi wczoraj trochę wróciło pobolewanie, ale to już nie to co wcześniej. Byłam wczoraj na wizycie u gina (Ale bez usg) i jej powiedziałam, że trochę mnie martwi to, że nie mam objawów, poza zmęczeniem, siusianiem i tym pobolewaniem piersi to się tylko uśmiechnęła i powiedziała, że się cieszyć powinnam a nie martwić

  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jrstem w 4 tc i mnie wcale nie bolą od początku

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ