X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brak serca - znaczne opóźnienie owulacji? obumarła ciąża?
Odpowiedz

Brak serca - znaczne opóźnienie owulacji? obumarła ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • naive Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 lipca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam dziwny przypadek, podobnego nie znalazłam. Miesiączka 31.05-2.06, potem kolejna miesiączka 22-25.06. 28.06 wykonałam test ciążowy który był mocno dodatni (jakoś piersi mnie bolały).
    Badanie USG wykonane niby w 6+3 z zakładanej OM 31.05 - nic, kolejne za tydzień - malutki zarodek też do tylu o ponad tydzień, serca nie ma. Teraz niby w prawie 8 tc z OM 31.05 - brak akcji serca, zarodek jak w 6tc...
    Nie wiadomo co dalej, kazali mi znow czekac
    Objawy ciazy mam
    beta rosnie slabo ale juz dosc pozno - 15 tys, potem 18 tys i 20 tys...
    mam tracic nadzieje?? :(

  • Martyna Autorytet
    Postów: 813 1013

    Wysłany: 25 lipca, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia do końca jak jest z pojawieniem się serduszka. U mnie 6+2 i 2mm zarodek się pojawiło, ale czytałam o sytuacjach, gdzie nawet w 7 się pojawiło serduszko dopiero. Jestem dobrej myśli ❤️

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰
    2.10 213g wstydziocha 🫣
    15.10 300g gwiazdy ✨ II prenatalne OK
    preg.png
  • naive Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 lipca, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up może ktoś coś powie jeszcze

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ