X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Chora
Odpowiedz

Chora

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane rozchorowalam sie dziś na grype......masakra. Co robić w takim przypadku?

    Mama Sowa
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Banalna rada, ale najlepiej iść do lekarza bo zwykła infekcja może się przerodzić w coś poważnego. Lekarz rodzinny dobierze Ci bezpieczny sposób leczenia i sprawdzi czy to zwykła grypa i trzeba przeleżeć czy coś poważniejszego. Ja przeszłam zapalenie płuc w ciąży bo odwlekałam wizytę twierdząc, że samam się wylecze. No i nie wyszło.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam właśnie ze szpitala....dostałam antybiotyk ale musze go skonsultować z ginkiem jutro, bo Pani doktor nie była pewna czy moge go brać ( Duomox). I Apap mam brać i nic wiecej.

    Mama Sowa
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Duomox w ciąży na bakterie w moczu. Rodzinna mi go przepisała, a ginekolog potwierdziła, że jest bezpieczny.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duomox i Amotaks można brać w ciąży, przynajmniej mój internista i ginekolog tak twierdzą, że jak trzeba to trzeba. Ale powiem Ci, że Apapu mi nie pozwolili brać, uparcie tylko paracetamol. A z ciekawości spojrzałam na skład Apapu i przecież to to samo. Teraz w sumie nie wiem o co im chodziło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 21:30

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Invictia Przyjaciółka
    Postów: 62 71

    Wysłany: 24 maja 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem chora :(

    Catherine❤️
    010i3e3kpqm93z17.png
    Data porodu - 9 Grudnia ❤️
  • gryfonik Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 lipca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zapalenie pęcherza mimo, że siedzę w domu i staram się nie zmarznąć. Biorę żurawinę i witaminę C. Oby przeszło szybko :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ