X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciąża a plamienie
Odpowiedz

Ciąża a plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wiki121 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Jestem w ciąży, prawdopodobnie 5,6 tydzień.
    18.04 robiłam badanie bety hcg : 1387,4 i 21.04 : 2371,7. Miałam grzybicę i dostałam nystazynę dopochwowo ( po 4 dniach minęła). Mam okropną manie sprawdzania czy nie krwawię czy wszytko jest w porządku. No i właśnie dziś sprawdziłam a tu lekkie plamienie. I tak cały dzień. Nie ,,leci ''' ze mnie, bo nie ma tego na bieliźnie ( tylko jak sprawdzam ). Z początku wydzielina różowa, potem było jej więcej i to brązowej i były takie przezroczyste ,, glutki'' ( przepraszam, że tak dosłownie). Zadzwoniłam do lekarza, zalecił duphaston. Wzięłam dziś 3 tabletki i jutro mam wizytę.
    Powiedzcie czy to może świadczyć o poronieniu? Raz mam tego więcej ( brązowe ) a raz mniej i lekko zabarwione na różowo. Czy któraś z was tak miała?

  • Anna26 Przyjaciółka
    Postów: 73 45

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,myślę że to nic groźnego:) ja miałam plamienie w 5 tyg. a raczej lekkie krwawienie bo było czerwone. Byłam 6dni w szpitalu i duphaston do 12tyg. Przy wyjściu lekarz mówił,żeby się nie przejmować lekkim różowym czy bązowym plamieniem. Później to samo powtórzyła nam pielęgniarka( bo było nas więcej) żebysmy nie biegły do szpitala jeśli plamienie nie jest w kolorze krwi,że różowe i brązowe może się zdarzać. Po powrocie do domu odkryłam że znow zaczelam plamic tym razem na różowo, ale przeleżałam to i wieczorem przestało. Wiecej sie juz nie powtorzylo. Także nie martw się,na pewno wszystko w porządku:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 21:44

    w57vs65gx51rsw3w.png
  • jatoja2 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, u mnie też plamienia zaczęły się mniej więcej w tym samym tygodniu, później zmieniły się w większe krwawienia, byłam w szpitalu kilka razy, ostatecznie okazało się że krwiaki się organizowały i stąd takie dolegliwości, a z zarodkiem wszystko było dobrze, rozwijał się.
    do tej pory biorę duphaston i luteinę, krwiak się wchłonął, ale plamiłam chyba przez 3 tygodnie - krwiak się opróżniał właśnie taką brązową i lekko różowawą krwią, dziś maluch ma ponad 3,5 cm i szaleje na USG;), także bądź dobrej myśli, dużo leż, nie podnoś i nie noś nic ciężkiego! i przede wszystkim wizyty u lekarza i USG i wszystko powinno się wyjaśnić :)
    Mi gin powiedział, że jak zdarzają się plamienia, to nasz organizm po prostu mówi że trzeba troszkę zwolnić i odpocząć i może coś w tym jest :)

    gann9n735l7aaspf.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mialam taki różowy śluz,okazało się że mam małego krwiaka. Bralam duphaston 3x1 + lezenie,dziś mam usg kontrolne.
    Często na początku ciąży pojawiają się plamienia i nie muszą zwiastowac poronienia,choć nie można tego wykluczyc. Najlepiej zrobić usg. O której masz wizytę?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ