X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czy mogę się już cieszyć?
Odpowiedz

Czy mogę się już cieszyć?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karstruz Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Jestem po dwóch testach, na obydwu w ciągu około 10 minut pojawiły się blade krechy, ale są widoczne gołym okiem bez przypatrywania się. Beta jutro, ale zaczynam panikować, czy znowu testy nie zawiodły, tak jak w lutym (testy negatywne, po becie okazało się,że poroniłam).
    Ostatni raz kiedy mogło się udać to dwa tygodnie temu w niedzielę lub w poprzednią...
    W moim przypadku wyliczenie owulacji jest praktycznie niemożliwe, z racji tego, że nie miesiączkuję od lutego. Jutro mam wizytę u ginekologa na wywoływanie (miałam mieć 6 miesięcy bez wspomagania czy samo ruszy).
    Od tamtego czwartku mam ciągłe mdłości, jestem przeokropnie zmęczona. Piersi są obrzmiałe i widoczne są na nich niebieskie żyłki. Chodzę non stop zmęczona i przesypiam około 12 godzin w ciągu doby a mogłabym i więcej. Temperatura utrzymuje się w okolicach 36,9 - 37,5, niższa jest rano, wyższa od 12. Nie jestem przeziębiona. Częściej chodzę do toalety oraz męczą mnie delikatne biegunki. Dodatkowo mam wrażenie, że wprost "leje się" ze mnie. Śluz bardzo lejący, wodnisty, bez zapachu. Występują delikatne, ale odczuwalne skurcze w podbrzuszu oraz krzyżowe.
    Wybaczcie panikę, ale byłoby to moje pierwsze dziecko i sama nie wiem czy to zwiastun okresu czy coś jest na rzeczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdź betę i ponow po 48h. Wtedy będzie jasne

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ