X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czyżby się udało....? Poradzcie
Odpowiedz

Czyżby się udało....? Poradzcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia.z Koleżanka
    Postów: 45 30

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane założyłam już kalendarz ale jeszcze mam watpliwosci.Zacznę konkretnie.Ostatni okres 25.07.2015 przy cyklu 26-28 dniowym.13.08.2015 Jednodniowe brązowe plamienie.Okres powinnam mieć 20.08.2015 Jak dotad cisza.Obolałe piersi,czasem dziwne uderzenia gorąca.Pozatym żadnych objawów Tyle że...21.08.2015 (dzien po spodziewanym okresie który nie nadszedł) Test ciązowy pozytywny.I kolejny pozytywny 24.08.2015.Jutro tj.25.08.2015 Jestem zapisana do gina.Tak bardzo chciałabym...wg kalendarza wychodzi 5 tydz ciązy (4 tydz i 3 dzień) Czy gin wykryje już ciążę gdyby była...?

    sylwia.z
  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej idź na betę :)

    sylwia.z lubi tę wiadomość

  • sylwia.z Koleżanka
    Postów: 45 30

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro do Gina rano potem beta...

    sylwia.z
  • sylwia.z Koleżanka
    Postów: 45 30

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym juz wiedziec czy to naprawde Nasz Maluszek.Poprzednimi razy testy były zawsze ujemne a teraz 2 razy i dwa razy plus.....Wiem że mogą się mylić ale 2 razy???

    sylwia.z
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, że czasami testy się mylą, ale bardzo rzadko dają mylny wynik jak jest się w ciąży już. Także myślę, że można ci z powodzeniem gratulować :)

    sylwia.z lubi tę wiadomość

  • sylwia.z Koleżanka
    Postów: 45 30

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Elvi....czekam do jutra jak na szpilkach

    sylwia.z
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze gin jak ma kiepski sprzęt to nic nie zobaczy. Najlepiej beta i wizyta kolo 6-7 tyg..

  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 984

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy od gina czy zobaczy. U mnie bez bety i pęcherzyka na usg stwierdziła, że jest ciąża z dużym prawdopodobieństwem. Pochwa i szyjka były zasinione, macica rozpulchniona i delikatnie powiekszona etc. I faktycznie, ciąża jest;)

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam juz Ci gratuluje bo mialam tak samo tylko ze bylam chyba bardziej niecierpliwa bo zaraz po pozytywnym tescie zapisalam sie prywatnie do gina,na drugi dzien bieglam zrobic bete ktora wskazala ze wszystko oki i z tym wynikiem bieglam do lekarza ktory nie ukrywal rozbawienia moja ekscytacja:D ale zrobil badanie,macica rozpulchniona co wskazuje na ciaze,na badaniu jeszcze nic nie widzial oprcz torbieli lutealnej na prawym jajniku ktora rowniez wskazuje na ciaze wiec juz bylam pewna ze na kolejnej wizycie bedzie wszystko widac i nie mylilam sie:) dostalam skierowanie na morfologie,mocz,toxo i cala reszte tych badan,mialam silne bole podbrzusza wiec dostalam rowniez duphaston i no spe i mialam sie stawic za dwa tyg:) po 2 tyg juz widziala. Jak serduszko bije wiec wylam ze szczescia jak glupia:) a objawy? Do tej pory prawie nie mam.. na samym poczatku tylko brak okresu,meeeeeeega sennosc i zmeczenie,bole podbrzusza i podwyzszona temperatura. Ogolnie czulam sie jak przed okresem. No i piersi.. o matko,do tej pory nie moge dotknac sutkow tak bola:) ale mysle ze powinnas juz zaczac brac kwasik i witaminki i spokjnie czekac na badanie moze u Ciebie akurat juz bedzie cos widac:)

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • sylwia.z Koleżanka
    Postów: 45 30

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macica powiększona sluzowatośc wskazuje na ciąże.Oczywiscie na USG nic nie było widac.Może to wina sprzetu bo nie jest najnowszej generacji ale mam zaufanie do tego Gina i do żadnego innego nie mam zamiaru isc.Kwasik biore juz od jakiegos czasu to także zalecenie gina do tego No spe gdyby cos bolało no i wizyta za trzy tygodnie.Także mam nadzieje że to to i za 3 tyg juz bedzie widac

    sylwia.z
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No napewno:) mowie Ci tez tak mialam i ja na tym etapie juz fruwalam z radosci:p teraz tylko dbaj o siebie i cierpliwie czekaj na kolejna wizyte:)

    sylwia.z lubi tę wiadomość

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) dla tego ja sobie wyliczyłam 6tyg + 1 zapas i wtedy zapisałam się do gina, wiem że chce się już ,ale warto poczekać , ja od razu zobaczyłam serduszko.

    Jednak bardzo dobrze WAS rozumiem. To moja 3cia ciąza a ekscytacja taka sama jak za 1wszym razem.
    Powodzenia

    dddodiii, alciak lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo:) Na pierwszej wizycie widziałam serduszko:)
    Nie ma co szaleć na samym początku,bo ja przy pierwszej ciąży szalałam na maxa i żle się skończyło.
    Przy drugiej na spokojnie i... czekam na poród:)
    Dziewczyny...naprawdę wierzcie mi,że musicie być na tym początku cierpliwe,a potem będziecie dzieki temu mega szczęśliwe:)
    Wiem,że to stres...że chcemy szybko wiedzieć...ale naprawdę im więcej cierpliwości,tym lepiej...chociaż do tego 6 tygodnia.
    Ja byłam jakoś w szóstym i nie żałuję ani trochę,że nie poszłam wcześniej.
    Po co wcześniej?Żeby zobaczyc jakiś tam pęcherzyk i się bardziej stresować?Nie ma sensu:)
    To jest tylko 6 tygodni...potem będziecie musiały czekać jeszcze jakieś 36 :) więc te 6,to naprawdę pikulek:)

    RofTW lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ