X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dwie kreseczki
Odpowiedz

Dwie kreseczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kasia24 Autorytet
    Postów: 262 600

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przeglądam forum od jakiegoś czasu ponieważ podejrzewałam, że jestem w ciąży, czego bardzo zresztą pragnełam.
    Dziś zrobilam test ciążowy... dwie wyrażne kreski pojawiły się niemal od razu ;). Ostatnią miesiączkę miałam 21 czerwca.
    Entuzjastycznie pobiegłam od razu do lekarza, żeby potwierdzić ciążę, jednak wyszłam nieco smutna... mam zespół PCO.. lekarz powiedział, że on ciąży nie widzi na usg :(. Ze być może jest to ciąża pozamaczicna... zlecił mi wykonać jutro badania na hcg a poxniej kolejne w piątek.. Czy któraś z Was byłą w podobnej sytuacji? Czy może tak być, że lekarz od razu stwierdza, że moz eto byc ciąża pozamaciczna? Powiedział też ze to około 5tydzien ciąży, więc to moze po prostu za wcześnie na jakiekolwiek wyniki usg? wg kalendarza tu na stronie wychodzi również ze to 5 tydzień, 2 dzień, a 3 tydzień płodu. Bardzo proszę o wasze opinie na ten temat ;).

    8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ciąża jest młodsza i dlatego nic nie widzi?

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale my tu nie mamy szklanej kuli i nie wróżymy, więc lepiej zrób tak jak powiedzial Ci lekarz i wtedy będziesz miała pewność. Trzymam kciuki, żeby bylo ok.

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Kasia24 Autorytet
    Postów: 262 600

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję straszną nie moc, nie wiem kiedy może wszystko wyjść na usg. Zrobie koniecznie badania na hcg. Tylko po prostu się martwię. Bardzo pragnełam ciąży a teraz spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba i sie pogubilam starsznie :(. Chyba jeszcze szok troszeczkę.
    Najbardziej się boje, że przez moje PCO będzie to ciąża pozamaciczna.. jakoś mnie tak dziś postarszył ten lekarz...

    8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana stres Ci na pewno nie pomoże. Wiem, łatwo pisac ale nic lepszego nie możesz zrobić.
    Życzę Ci z całego serducha, żeby wszystko było ok!

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Kasia24 Autorytet
    Postów: 262 600

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję! :))))

    8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 28 lipca 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac jak beta hcg:-)

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 28 lipca 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie ją też jak byłam u lekarza w 5tc powiedziała mi ze nic nie widzi nawet pęcherzyka doktorka była nie miła i wogole też twierdziła że ciąża może być pozamaciczna ale za 2 tygodnie poszłam na wizytę i widziałam już nawet bijace serduszko ;) także rozumiem Że się denerwuje ale stres niczemu nie sprzyja po prostu trzeba czekać na pewno będzie dobrze myśl pozytywnie dbaj o siebie. Trzymam kciuki ;)

    muminka83 lubi tę wiadomość

    Anna25
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia24 wrote:
    Cześć dziewczyny, przeglądam forum od jakiegoś czasu ponieważ podejrzewałam, że jestem w ciąży, czego bardzo zresztą pragnełam.
    Dziś zrobilam test ciążowy... dwie wyrażne kreski pojawiły się niemal od razu ;). Ostatnią miesiączkę miałam 21 czerwca.
    Entuzjastycznie pobiegłam od razu do lekarza, żeby potwierdzić ciążę, jednak wyszłam nieco smutna... mam zespół PCO.. lekarz powiedział, że on ciąży nie widzi na usg :(. Ze być może jest to ciąża pozamaczicna... zlecił mi wykonać jutro badania na hcg a poxniej kolejne w piątek.. Czy któraś z Was byłą w podobnej sytuacji? Czy może tak być, że lekarz od razu stwierdza, że moz eto byc ciąża pozamaciczna? Powiedział też ze to około 5tydzien ciąży, więc to moze po prostu za wcześnie na jakiekolwiek wyniki usg? wg kalendarza tu na stronie wychodzi również ze to 5 tydzień, 2 dzień, a 3 tydzień płodu. Bardzo proszę o wasze opinie na ten temat ;).


    Kochana w 5 tyg i 2 dniu może nic nie być widać. Koleżankę była w 6 tyg i 3 dniu i też nie było widać. Zobaczyła pęcherzyk i serduszko dwa dni później. Wszystko zależy od sprzętu, owulacji oraz bety. Pęcherzyk jest widoczny od bety 1500-2500. Tak więc a spokojnie. Choć powiem ci szczerze że sama się denerwuje i jak głupia poszłam wczoraj na usg :P . Lekarz śmiał się hihih i twierdził że to za wcześnie. Dlatego umawia się z pacjentkami najwcześniej jak są od ostatniej @ 6 t 2/3 d bo ona nie traci kasy a on może przekazać dobre wieści

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • Kasia24 Autorytet
    Postów: 262 600

    Wysłany: 29 lipca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam na becie ;) i wyszło mi 880 dopiero ;) mam powtórzyć badanie w piątek o tej samej porze (robilam dzis po 10 badanie) :). Także jestem pełna nadzieiii ;). Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ;)

    muminka83, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 29 lipca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super beta! Będzie dobrze:-)
    Następnym razem nie gon tak szybko na usg, bo nic nie widac i to niepotrzebny stres.

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Kasia24 Autorytet
    Postów: 262 600

    Wysłany: 29 lipca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już wiem ;) mam nauczkę ;). Ale taka czułam się bezradna. Na usg pójdę dopiero za 2tygodnie jak wrócimy z wakacji, zamierzam poleżeć, odpoczywając gdzieś pod drzewkiem i się nie przemęczać, wtedy pewnie i bóle brzucha minął. Ostatni miesiąc miałam dość ciężki, remont w domu, kupa pracy, nie pomyślałam, że to już, że dzidzia będzie i nie oszczędzałam się. A jednak te pierwsze tygodnie teraz są najważniejsze ;).

    8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
  • Kasia24 Autorytet
    Postów: 262 600

    Wysłany: 31 lipca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta po 48godzinach: wynik 2323,3 ;). To ponad 100%, które musi być osiągnięte. Oczywiście o ile tak szybko rośnie to dobry znak prawda? :)

    8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
  • dd Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 31 lipca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bardzo dobry :) i przy tym poziomie powinno już być widać pęcherzyk :)!!

    69vc2j6.png
  • Kasia24 Autorytet
    Postów: 262 600

    Wysłany: 31 lipca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę na usg za 10dni akurat, bo w niedziele wyjeżdzamy na waakcje za granice i jak tylko wrócimy to biegniemy na usg ;). To dobra wiadomość! Bo niby człowiek tyle wiedział i w ogóle, a jak przychodzi co do czego to panika i taka niemoc straszna.

    8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!!! Gratuluję:-)

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • maryska222 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny mam pytanie zrobilam test ciazowy w dniu spodziewanej miesiaczki czyli 29-07wyszlo dwie kreski druga taka blada po dwoch dniach znow zyrobilam wyszly bardziej rozowe i tak przez jeszcze dwa dni robilam i po dwie rozowe wychodzily bylam u gina tydzien temu to nie wykryl mi ciazy dal skierowanie na badanie krwi aby potwierdzic ciaze. Jutro mam na nastepna wizyte zrobilam dzis kolejny test i wyszly dwie kreski tym ze ta druga slabsza.a miesiaczki jak nie mialam tak nie mam. Pozatym sztrasznie mi sie w glowie kreci piersi bola bardziej spuchniete sa.dodam jeszcze ze mam problemy z tarczyca i wykryto u m nie gruzolaka przedbiej przysadki mozgu czy te testy pozytywne moga byc falszywe na np.zle winiki prolaktyny przez tego gruczolaka?.prosze o odpowiedz jak ktos cos wie.pozdrawiam

    Maryska222
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle w pierwszej kolejnosci powinnas zrobic bete. Skoro lekarz jeszcze nic nie widzial to moze jest jeszcze za malenka fasolka zeby bylo ja widac. Zrob bete,odczekaj z tydzien i wtedy udaj sie do lekarza,powinno sie juz na tym etapie wszystko wyjasnic:) trzymam kciuki i bez stresu :)

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • maryska222 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralam dzis bete wynik 33 356,00 lekarz powiedzial ze to 7lub8tydzien. Przebadal mnie i nic nie wyczul pobral cytologie i dal skierowania na rozne badanie jak dla kobiety w ciazy ale dziwi mnie to ze nie wyczul ciazy a niby jestem!nawet karty nie zalozyl o usg nic nie mowil tylko tyle ze za tydzien mam przyjsc na badania i dowiedziec sie jak z wynikami.te czekanie jest najgorsze bardzo sie stresuje bo nie wiem czy to ciaza czy jakas choroba jesli lekarz jej jeszcze nie wyczul tylko wynili to potwierdzily. Jesli taka beta jest to nie mam co sie obawiac jakis chorob tylko jedynie moge czekac na malenstwo :-)

    Maryska222
  • Kasia24 Autorytet
    Postów: 262 600

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja sie pochwalę... byłam w zeszły wtorek na usg, od tamtej pory nie bylo mnie przy komputerze bo zaczeły męczyć mnie mdłosci od rana do wieczora wrecz... na usg wyszły mi blizniaczki ;) zaczął sie juz 3miesiac. Także przetrwać jeszcze miesiac to i mdłosci pewnie ustąpią. A tak sie ciesyzłam na początku, że nie mam mdłosci i w ogole. Atu nagle mdłosci, wymioty i juz 2tygodnie dzien w dzien ;). Dzieciaczki podwójnie o sobie przypominają.

    softkitty, 28latkaa, Est, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ