X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziwny wygląd pęcherzyka żółtkowego
Odpowiedz

Dziwny wygląd pęcherzyka żółtkowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dariak91 Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 25 lipca 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Proszę o poradę. W 6 tc + 1 (według OM) miałam robione usg. Był pęcherzyk płodowy, pęcherzyk żółtkowy ale brak zarodka. Mam nieregularne cykle więc liczę, że zarodek się pokaże. Ponoć jest prawie na 100% pewne, że jak jest "żółtko" to będzie zarodek.
    Martwi mnie jednak ten pęcherzyk żółtkowy. Jest tak jakby przyklejony u góry pęcherzyka płodowego. W Internecie spotykam się z tym że jest zazwyczaj w środku pęcherzyka płodowego. Czy jest to coś czym powinnam się martwić?

  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 26 lipca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle ze lekarz by ci powiedzial gdyby w wygladzie bylo cos niepokojacego :)

    6sutskjolve431gm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ