X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Farbowanie włosów,lakiery hybrydowe 1 trymestr
Odpowiedz

Farbowanie włosów,lakiery hybrydowe 1 trymestr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny założyłam ten wątek ponieważ wiele jest faktów i mitów na temat farbowania,rozjaśniania włosów w ciąży a zwłaszcza w 1 trymestrze.Badzo proszę o opinie wasze na temat tego myślę że wiele kobiet tu chętnie zajrzy.Moze są jakieś fryzjerki czy kosmetyczki które mogą się profesjonalnie wypowiedzieć

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno niby farby nie mają wpływu,ale w 1 trymestrze lepiej sie wstrzymać z farbowaniem lub używać lagodnych szamoponów koloryzujących.

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni1982 wrote:
    Podobno niby farby nie mają wpływu,ale w 1 trymestrze lepiej sie wstrzymać z farbowaniem lub używać lagodnych szamoponów koloryzujących.
    Dziękuję z odp.Tyle się słyszy o tych różnych zabobonach i sama niewiem w co wierzyć.A myślisz że chybrydy mają wpływ?jedna kosmetyczka mi powiedziała że lampa szkodzi.A wy jak myślicie?

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie slyszalam nt hybryd

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • Aanka29 Przyjaciółka
    Postów: 93 25

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie popadajmy w przesadyzm... Hybryd i żelów nie powinnaś mieć tylko przy pobycie w szpitalu w razie porodu, bo wtedy na podstawie tego czy Ci sinieją paznokcie czy nie lekarz widzi czy czasem nie dochodzi do niedotlenienia. Pierwsze słyszę, żeby mała lampa miałaby wpływ na ciążę... no chyba, że świeciłabyś nią prosto na brzuch przez godzinę albo kilka. Co do farb to te bez amoniaku można bezpiecznie stosować przez całą ciąże a te z amoniakiem w pierwszym trymestrze sobie odpuścić. Także nie ma co się przejmować:-) Przecież jakieś drobne przyjemności nam mamusią też się należą :-)

    hchys65g1ies69s4.png[/url]
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aanka29 wrote:
    Nie popadajmy w przesadyzm... Hybryd i żelów nie powinnaś mieć tylko przy pobycie w szpitalu w razie porodu, bo wtedy na podstawie tego czy Ci sinieją paznokcie czy nie lekarz widzi czy czasem nie dochodzi do niedotlenienia. Pierwsze słyszę, żeby mała lampa miałaby wpływ na ciążę... no chyba, że świeciłabyś nią prosto na brzuch przez godzinę albo kilka. Co do farb to te bez amoniaku można bezpiecznie stosować przez całą ciąże a te z amoniakiem w pierwszym trymestrze sobie odpuścić. Także nie ma co się przejmować:-) Przecież jakieś drobne przyjemności nam mamusią też się należą :-)
    I to właśnie chciałam usłyszeć,gdyż tyle bredni słyszę,jedna kosmetyczka właśnie postanowiła mnie widocznie nastraszyc mówiąc że oraz hmm.

    ckai9n73kv974yz0.png
  • AgaMiNo21 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 12 września 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja cały mam pazurki hybrydowe. pytałam się swojego ginekologa odnośnie przeciwskazań co do farbowania włosów i innych zabiegów kosmetycznych w I trymestrze, to powiedział, że nie ma żadnych przeciwskazań co do farbowania czy innych zabiegów. cóż jednak póki co włosów nie chcę farbować.czekam aż mi obecny kolor zejdzie i wracam do naturalnego :)

    witam, ja jestem obecnie w 13tyg.2d. ciąży na usg genetyczne jestem zapisana w środę, tylko zastanawiam się , czy w wieku 30 lat robić także test PAPPA ... czy ktoś miał robione USG genetyczne u dr Tamary Michalskiej? :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ